ALSET BİLİŞİM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

“Sorumlu ve Uygun hizmet Bilgisayar sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi Güvenilir yapılandırma ve devreye alma becerileri ve yenilikçi donanım ve yazılım mühendisliğinde mükemmellik.”

TOPLAMA BİLGİSAYAR

Toplama bilgisayar tecrübe noktasıyısız. Teknik konuda uzman ekibimiz ofis , ev, işyeri, imalathane, muhasebe departmanıza uygun sistemler hazırlamaktadır.

OYUNCU BİLGİSAYARI

Oyuncu bilgisayarı konusunda yüksek performansta zirveyi göreceğiniz sistemlere bizimle kavuşacaksınız sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

SUNUCU KURULUMU

Sunucu kurulumu server ana makine sistemleri konusunda ihtiyaca yönelik uygun bütçeli sistemler kuruyoruz servis bakım anlaşması dahilinde teslim ediyoruz .

MİNİNG CİHAZI

Mining cihazı konusunda uzmanız ve tecrübeliyiz sizlere kripto para madenciliği konusunda her türlü desteği veriyoruz sistem barındırma hizmetimiz mevcuttur .

26 YILLIK TECRÜBEMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ

Makul fiyatlarla en iyi profesyonel hizmeti sunmaya devam ederek, ev kullanıcılarından küçük ve orta ölçekli işletmelere ve profesyonel pratisyenlerden büyük şirketlere ve devlet kurumlarına kadar geniş bir müşteri tabanı oluşturduk. Sizinle kişisel düzeyde çalışıyoruz. sizin ve/veya işiniz için doğru çözümü uyarlamak için. Ekipmanınızın kurulumunu ve bakımını yaparak her zaman optimum seviyede çalışmasını sağlıyoruz.

Rekabetçi fiyatlarla en iyi hizmeti sunmak 1 numaralı önceliğimizdir. Bilgisayar sorunu ne olursa olsun, yüksek eğitimli teknisyenlerimizin size doğru çözümü sağlayacağına söz veriyoruz. Alis Bilgisayar misyonumuz, mümkün olan en kısa kesinti süresi içinde uygun fiyatlarla mükemmel bilgisayar Hizmetleri sağlamaktır..

BİZİ HEMEN ARAYIN
+90 532 640 00 65
7/24 Pazartesi - Cumartesi

Bize Ulaşın

ALSET BİLİŞİM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Sosyal Medya Hesaplarımızı

Arızalı cihazınız İçin Bize Ulaşın

Back To Top